Informace - TJ Sokol Kerhartice

Přejít na obsah

Informace

Rezervace sportovišť
Na této stránce si můžete rezervovat venkovní sportoviště T.J.Sokol Kerhartice. Mimo rezervaci je možné zapůjčení sportovišť přímo v hospodě U Kačera po vyplnění Vašich kontaktních údajů a akceptace provozního řádu - v případě potřeby rezervace lze jednorázově využít i možnost objednání (viz. bod níže "Rezervace bez permanentky"). Rezervace tělocvičny je možná jen po individuální dohodě, základní cena hodiny je pak 220,- Kč.

Za dodržování aktuálních vládních opatření je odpovědný každý z uživatelů našich sportovišť, především pak počty sportujících a používání ochranných prostředků. Proto žádáme všechny aby se jimi řídili!

PERMANENTKY:
Jako povinný údaj rezervace je kód peramanentky. Tu získáte takto:
a) jako člen T.J.Sokol Kerhartice starší 18-ti let odešlete svůj požadavek na vystavení permanentky na mail sokol.kerhartice@seznam.cz. Vystavení této permanentky je zdarma, ale podmíněna ověřením členství v T.J.. Pro ověření členství je třeba zaslat plné jméno, adresu bydliště, mail a číslo telefonu. Pokud jako člen umožníte vstup nečlenovi, je třeba od něho vybrat poměrnou část z hodinové ceny 70,- Kč. Porušením této povinnosti se vystavujete hrozbě odebrání permanentky zdarma. Vycházíme ze solidárního principu, kdy věříme našim členům, nicméně bude prováděna namátková kontrola. Nevybíráním poplatků poškozujete sebe a v případě neúměrných nákladů může dojít ke zvýšení členských příspěvků. Neokrádejte tedy sami sebe!
b) platící zájemce si může zakoupit permanentku na 12 hodin za 700,- Kč přímo v hospodě U Kačera. Na místě obdrží ověřovací kód proti zadání plného jména, adresy bydliště, mailu a čísla telefonu. Případně je možné zaplatit bezhotovostně na účet T.J.Sokol Kerhartice vedený u České spořitelny a.s. číslo: 1320434339/0800, do textu pro příjemce pak uvést mailovou adresu, ze které budou zaslány výše uvedené údaje a na kterou následně bude zaslán kód permanentky.
c) jednorázový vstup - platící zájemce si zarezervuje hodinu pomocí veřejné pernamentky, kterou obdrží (zpravidla okamžitě až do hodiny) po odeslání zprávy na e-mail rezervace@kerhartice.com. Platbu za hřiště uhradí při půjčování klíče v Hospodě u Kačera před nástupem na rezervovanou hodinu.
Automatická odpověď může skončit ve SPAMu, proto prosím zkontrolujte i tuto přihrádku ve schránce :)
d) sponzoři T.J. Sokol Kerhartice v rámci smlouvy o reklamě, případně poskytnutí daru obdrží permanentku zdarma.

REZERVACE:
Po výběru sportoviště se Vám objeví tabulka s rozpisem hodin. Klikněte na vybranou buňku představující sportoviště v datumu, řádku a sloupci - otevře se rezervační formulář. Vyplňte rezervační údaje a klikněte na tlačítko přihlásit. Obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na zrušení rezervace.
Klíče je možno vyzvednout v otevíracích hodinách v Hospodě u Kačera (po-zavírací den, út-so od 14.00, od 11.00 hod.). Mimo otvírací hodiny je třeba den předem domluvit na tel. č. 776 583 232, 605 961 332 nebo 605 250 046.

REZERVACE BEZ PERNAMENTKY:
Rezervace bez permanentky slouží k jednorázovému objednání, které provede administrátor za Vás. Stačí zaslat Vaše údaje (Jméno, příjmení, adresu, mail a kontaktní telefon) na mail: rossler@vubas.cz. Váš požadavek bude potvrzen a úhradu provedete přímo v hospodě U Kačera. Pokud někdo opakovaně objedná a nevyužije (nezaplatí) nebude moci tuto službu dále využít.

Provozní řády

Návštěvní řád
23.5.2012; 125 KB; formát PDF

Provozní řád hřiště s umělou trávou a beachvolejbalového hřiště
23.5.2012; 209 KB; formát PDF

Provozní řád antukového kurtu
23.5.2012; 208 KB; formát PDF

Provozní řád sokolovny
23.5.2012; 272 KB; formát PDF
Město Ústí nad Orlicí
podporuje naši činnost.
Město Ústí nad Orlicí podporuje naši činnost.
Návrat na obsah